اخذ شهروندی ترکیه از طریق خرید ملک

  • admin
  • پنج‌شنبه - 2019 18 جولای
  • بدون دیدگاه
  • 1 دقیقه زمان مطالعه
  • 5+

بهترین راه اخذ شهروندی ترکیه و پاسپورت ترکیه

باتوجه به استقبال روزافزون مشتریان و علاقمندان به خرید ملک در ترکیه با قیمت بالای ۲۵۰٫۰۰۰ دلار و اخذ شهروندی ترکیه از طریق خرید ملک ; سوالات بسیاری برای شما عزیزان پیش می آید که سعی شده است پاسخی کامل به آن دهیم.

به همین دلیل در این بخش از سایت روند دریافت شهروندی از طریق خرید ملک در ترکیه را با جزییات و قدم به قدم برای شما شرح داده و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و پاسخ به سوالات متفاوت در خدمت شما هستیم .

اولین چیزی که در روند اخذ شهروندی ترکیه از طریق خرید ملک لازم دارید ; وکیل کارآزموده ای است که این مراحل را طی کرده باشد و در تمام مسیر همراه شما باشد.

شاید فکر کنید که بدون وکیل هم میتوانید این روند را خودتان انجام دهید اما اگر به جزییاتی که در این بخش به شرح آن خواهیم پرداخت توجه کنید ; نیاز به بکار گیری  یک وکیل کار آزموده را به وضوح احساس خواهید کرد.

مراحل به شکل زیر خواهد بود :

– اولین مرحله کار با انتخاب ملک مورد نظر شروع می شود ; توجه داشته باشید که ملک خریداری شده باید از شرکت و یا صاحب  ملک که شهروند ترک باشند خریداری شود .

– بر اساس قوانین اولیه در این بخش ; واریز پول می بایست مستقیماٌ از حساب سرمایه گذاردر خارج از ترکیه  به حساب فروشنده در داخل ترکیه واریز گردد ; اما با توجه به شرایط خاص برخی از کشورها مانند ایران که امکان واریز پول با این شرایط وجود ندارد ; تبصره قائل شده اند.

– مطابق با این تبصره این شهروندان می توانند پول را از طریق صرافی ها به حساب خود در ترکیه واریز کنند و سپس از حساب خود در داخل ترکیه به حساب بانکی فروشنده ملک واریز کنند ; معمولاٌ برای بازکردن حساب نیاز به اقامت ترکیه دارید ; اما وکیل میتواند در باز کردن حساب بانکی بدون نیاز به داشتن اقامت به شما کمک کند .

– قبل از اینکه سند ملک خود را تحویل بگیرید ; حتماٌ کارشناس رسمی دولت باید ملک شما را کارشناسی کند و رقم کارشناسی خود را مشخص کند; این بخش از پروسه بسیار اهمیت دارد چون مبلغی که ملک کارشناسی می شود ; می بایست بسیار نزدیک به رقم خرید شما و بالای ۲۵۰٫۰۰۰ دلار باشد و در این مرحله نیز حضور وکیل بسیار مورد نیاز است.

– در زمان به نام شدن سند وکیل بر پروسه رهن گذاشتن روی سند ملک نظارت می کند ; تا به درستی انجام شود و رهن سه ساله برای اخذ شهروندی ترکیه از طریق خرید ملک ; روی ملک شما گذاشته شود .

– پس از اتمام پروسه به نام شدن سند ;مدارک شما توسط وکیل به آنکارا ارسال میگردد تا پروسه شروع  شود .

– پس از آن همراه با وکیل به اتاق تجاری منطقه مربوط مراجعه می کنید و در بخش مربوط به سرمایه گذاران خارجی ; مصاحبه می شوید و کارت های اقامت مخصوص سرمایه گذاران را دریافت می کنید ; روی این کارت ها اقامت مربوط به سرمایه گذاران ذکر شده است .

– پس از آن مابقی مدارک شما از جمله ترجمه های مربوط به مدارک شما توسط وکیل تکمیل شده ; پس از حدود ۳ تا ۶ ماه کارت مربوط به شهروندی شما از اداره نفوس ترکیه دریافت می شود و شما دیگر یک شهروند ترک خواهید بود .

گروه Turkey Traveling در تمامی مراحل آمادگی همراهی و پاسخگویی به سوالات شما عزیزان خواهد بود.

5+

Tags :

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
نظرات No Comments

مطالب مرتبط