اخذ اقامت ترکیه از طریق ثبت شرکت

  • admin
  • پنج‌شنبه - 2019 18 جولای
  • بدون دیدگاه
  • 0 دقیقه زمان مطالعه
  • 5+

اقامت ترکیه از طریق ثبت شرکت

در این نوع اقامت شما می توانید با ورود به خاک ترکیه و انجام امور اقامت ترکیه از طریق ثبت شرکت و با توجه به قوانین ; درخواست اجازه کار می دهید .

با توجه به اوضاع منطقه به ویژه در حوزه خلیج فارس ، شرایط برای تبدیل ترکیه و جمهوری اسلامی ایران به عنوان بزرگترین شرکای  تجاری یکدیگر فراهم شده است .

مضافا این که هر دو کشور از امتیازات خاصی در جهت تبدیل به قدرت های برتر اقتصادی برخوردارند ; که در صورت استفاده از ظرفیت های متقابل میتوانند ; مکمل اقتصادی بسیار موثری برای یکدیگر باشند .

عوامل فوق باعث شده اند ; تا بسیاری از فعالان اقتصادی دو کشور ترجیح دهند ; تا از طریق حضور مستقیم در بازار اقتصادی کشور مقابل سهم بیشتری از تعاملات اقتصادی بین دو کشور را تصاحب نمایند ; این امر بازار مناسبی نیز برای سودجویان فراهم ساخته است تا از عدم شناخت فعالان اقتصادی از شرایط ترکیه بهره برداری نمایند .

به همین دلیل به عزیزانی که قصد حضوری فعال و مستمر در  بازار اقتصادی ترکیه را دارند توصیه میشود ; یک شرکت با هویت ترک و با مالکیت صد در صدی خود در کشور ترکیه ثبت نمائید .

برخی مزایای ثبت شرکت در ترکیه

افرادیکه قصد دارند اقامت ترکیه از طریق ثبت شرکت را انجام دهند ; از مزایای زیادی برخوردار هستند که شما هم می توانید; با ثبت شرکت در ترکیه از این امکانات در ترکیه استفاده نمایید.

1. افراد خارجی ذر ترکیه می توانند بدون مشارکت داشتن با افراد داخلی ( بدون نیاز به شریک ترک ) ثبت شرکت در ترکیه را انجام دهند; ترکیه مانند کشورهایی همچون امارات نیازی به پرداخت هزینه های زیاد به افراد شهروند کشور برای ثبت شرکت وکفیل شدن در این کشور را ندارد ; تنها مورد این است که شرکت باید حتما حساب دار ترک داشته باشد.

2. هزینه ثبت شرکت در ترکیه و نگهداری آن بسیار پایین تر از کشور های دیگر می باشد.

3. هزینه امرار معاش و زندگی در کشور ترکیه از کشورهای اروپایی دیگر بسیار پایین تر است.

4. در کشور ترکیه شما مالیات شرکت را بر اساس هزینه درآمدی خود می پردازید و نیازی به پرداخت هزینه ثابت به دولت ندارد.

5. شما حتی برای راه اندازی رستوران ایرانی می توانید با ثبت شرکت در ترکیه این کار را انجام دهید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و چگونگی ثبت شرکت ، هزینه های جاری و دیگر سوالات خود به بخش خدمات و ثبت شرکت مراجعه نمایید.

5+

Tags :

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
نظرات No Comments

مطالب مرتبط